top of page
 • Kargom kaç günde elime ulaşır?
  Kurye ağımız sayesinde İstanbul içerisinde 13:00’dan önce verdiğiniz siparişlerinizi gün içinde teslim ediyoruz. 13:00’dan sonraki siparişlerinizi ise ertesi gün teslim ediyoruz. Diğer şehirler için ise Aras Kargo ile çalışıyoruz ve siparişinizi verdikten bir gün sonra kargonuz yola çıkıyor. Yaşadığınız bölgeye göre teslimat 2-5 gün arasında değişiyor. Fakat Corona döneminde yaşanan aksaklıklardan dolayı beklenmeyen gecikmeler yaşanabiliyor.
 • Kadınların Elinden ürünlerini nereden alıyorsunuz?
  Türkiye’nin dört bir yanındaki 14 farklı kadın kooperatifi ile çalışıyoruz. Onların tüm kalite kontrol standartlarına uygun, testleri yapılmış, düzenli aralıklarla kontrol edilen, işletme kayıt numaralarına sahip hijyenik üretim tesislerinde üretilen doğal ve katkısız ürünleri sizlerle buluşturuyoruz.
 • Kapıda ödeme seçeneğiniz var mı?
  Yalnızca İstanbul içerisinden verilen siparişlerde kapıda ödeme seçeneği bulunuyor.
 • Peynir ve zeytin gibi ürünleriniz kargo sürecinde bozulmuyor mu?
  Peynirlerimiz ve zeytinlerimiz uygun koşullarda soğuk hava depolarımızda saklanmakta olup hava geçirmeyen ve raf ömrünü uzatan vakumlu paketlerde muhafaza edilmektedir.
 • Bu projenin kooperatiflerdeki kadınlara faydası ne oluyor?
  Kadınların Elinden kadın üreticilerin ürettiği ürünleri büyük pazarlarla buluşturmanın yanı sıra kadın kooperatiflerine lojistik, ekipman, ambalaj, laboratuar testleri ve daha birçok konuda destek veriyor. Belirtilen yüksek maliyetli süreçler Kadınların Elinden tarafından karşılanıyor ve böylelikle hem bireysel hem de topluluk anlamında kadınlara doğrudan maddi manevi katkı sağlıyoruz.
 • Ürünlerinizi nasıl deneyebilirim? Satış mağazanız var mı?
  İstanbul Anadolu yakasında konumlanan Akasya Avm içerisinde 2.katta hem tüm ürünlerimizin sergilendiği satış mağazamız hem de doğal ve organik ürünlerimizle oluşturan özel reçeteleri tadabileceğiniz restoranımız yer alıyor. Katkısız Anadolu kahvaltısı, lezzetli ev yemekleri, kahve ve tatlı çeşitleri ile sizleri bekliyoruz.
 • Web sitesindeki ürünlerin stokları ne zaman yenilenecek?
  Stoklarımız aktüel olarak yenilenmektedir. Ayrıca ARGE’sini geliştirdiğimiz 160’a yakın doğal ve katkısız ürünlerin bir kısmı mevsiminde taze üretildiği için ise stokları yalnızca yılın belirli dönemlerinde yenilenebiliyor.
 • Merkeziniz nerede?
  Kadınların Elinden’in İstanbul ve Bodrum’da olmak üzere iki ana ofisi ve deposu bulunmaktadır. Fakat ürünlerimiz Türkiye’nin dört bir yanına anlaşmalı kargo ve kurye ağımızla gönderilmektedir.
 • Size nasıl destek olabiliriz?
  Kadınların Elinden’e ve dolayısıyla kadın üretici ortaklarımıza bireysel olarak ürünlerimizi satın alarak destek olabilir; kurumsal olarak ise bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.
 • Ben de ürünlerimi satmak istiyorum, ne yapabilirim?"
  Kadınların Elinden olarak inanıyoruz ki ürettiğiniz ürünler çok değerli ve kıymetli. İşletme kaydı olan üreticilerimiz bizimle iletişim kurarak detaylı bilgi alabilirler. mail: info@kadinlarinelinden.com telefon: 0507 957 97 53
bottom of page