Kadın Üreticilerin En Büyük Platformu

Hikayeleri Gör
Ürünleri Gör

Bağışıklık Güçlendirici Ürünleri

Keşfet

 

Bir araya gelerek güçlerini birleştiren, kolektif üretim sayesinde hem bu toprakların hikayesini yaşatan hem de ülke ekonomisine katma değer katan Anadolu kadınının hikayesini duyurmaktan gurur duyuyoruz ve #SanılandanFazlasıyız diyoruz. 

Anlatacak Çok Hikayemiz Var

Kadınların Elinden Anadolu’daki kadın üreticiler ile kullanıcılar arasındaki köprünün şeffaf, adil ve sürdürülebilir yöntemlere sadık kalarak güçlenmesini sağlayan bir kadın girişimidir. 
Bu yıl mart ayında, bizi var eden, büyüten ve ilerleme yolunda bize sınırsız ilham veren asıl meseleyi ele almak istedik: Kadın olmak.

Mask Group 1@2x.png

Ülkemizde her gün giderek daha da görünür olan kadına şiddet ve kadın cinayetleri haberleri dur durak bilmezken kadına şiddetle mücadelede alınan yetersiz önlemler nedeniyle biz de kaygılıyız. Erkek egemen sistemin geçerli olduğu hukuki süreçlerde, suçluya değil mağdur kadına yöneltilen soruların utancını taşıyoruz. Herhangi bir gerekçeyi tanımıyor; #HayırınÖtesiYok diyoruz.

Erkek ve kız çocukları ancak kaliteli eğitime erişimde eşit fırsatlara sahip olduğunda geleceği eşit ve adil yeniden yaratacağımızı, karanlık zihinlerle mücadele edeceğimizi biliyoruz ve #KaranlığıAydınlatıyoruz .

“Kadın” önüne getirilen tüm basmakalıp sıfatları, “bile”leri, “belki”leri, ayrıştırıcı söylemleri, klişe hikayeleri unutma zamanı. Çünkü biz kadınlar #HikayeyiBaştanYazıyoruz.

 

Hediye Paketleri